Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Зустріч з Доктором Комаровським

2 березня 2019, 18:30, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Є лікарі, яким вірить і яких слухає вся країна!
 
За підтримки Благодійного фонду ім. В.Гарькавого в Дніпро їде найвідоміший і шанований доктор-педіатр Євген Комаровський!
 
Зустріч відбудеться у форматі "Питання-відповідь". Це означає, що вас чекає жива щира розмова, в ході якої будуть порушені теми здоров'я і виховання дитини, а також його гармонійного розвитку і формування в сім'ї і соціумі.
 
Ви зможете не тільки послухати доктора, але і задати йому всі ваші запитання, поспілкуватися в приємній дружній атмосфері, зробити фото на пам'ять. Вечір обіцяє бути теплим, бадьорим, з великою часткою авторського гумору Євгена Олеговича!
 
 
В ході заходу можна буде придбати найпопулярніші книги з автографом доктора, а також взяти участь в благодійній лотереї.
 
Всі зібрані кошти від продажу квитків Благодійний фонд ім. В. Гарькавого направить на організацію медичного страхування для дітей і установку сучасних систем очищення води в школах Дніпропетровської області. Ця ініціатива є частиною соціальної програми "починаєм зараз", яку фонд успішно реалізує в регіоні. Приєднуйтесь!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Зустріч з Доктором Комаровським відбудеться 2 березня 2019, 18:30, субота в Grand Hall,Менора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+