WASTED HEROES

9 грудня 2017, 19:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Wasted Heroes - группа из Харькова, играющая в стилях melodic hardcore и melodic metalcore. У группы за спиной огромный концертный опыт, а так же достаточное количество альбомов и клипов!

В дальнейшем группа планирует еще одну новую видео-работу на новый трек We Are All Just Passing Through, между прочим сценарий уже в разработке, а далее будем продолжать радовать новыми синглами музыка на которые уже написана. В 2018 году WH намерены выпустить EP.

На счету у группу два европейских тура по таким странам как Польша, Чехия, Словакия, Германия и Голландия.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

WASTED HEROES відбудеться 9 грудня 2017, 19:00, субота в РК, Рок-кафе. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+