Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Любовный напиток (опера)

У продажу залишилось 162 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 100 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

Комічна опера в 2-х діях
 
Композитор - Г. Доніцетті
 
Режисер-Ж. Чепела
 
Диригент - Н. Яцків
 
Художник - А. Татаринов
 
І буду я, повірте, Безсмертний після смерті!
 
Так бачив своє майбутнє 14-річний Гаетано Доніцетті, родом з італійського містечка Бергамо. Підстави для оптимізму були. «Він стане великим композитором», - вірили його вчителя. Додамо: якби захотів, міг вийти і в поети. Але Доніцетті вибрав музику. «Я не ліниво від природи, доказом тому 57 опер, написані мною». Він був Не тільки талановитий і творчо плідних (з незвичайною легкістю Складав музику), його відрізняла залізна воля. «Я працюю, як вантажник. Грошей мало, праць багато. Але я повинен потряс своєю музикою тих, хто жадає краси ». Оперу «Любовний напій» композитор склав за два тижні. Сталося це рівно 185 років тому. З тих пір ця весела, витончена, дотепна музична комедія НЕ перестає радувати серця глядачів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Любовный напиток (опера) відбудеться 13 березня 2021, 18:00, субота в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+