Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Юрій Антонов трибьют від гурту UA

22 березня 2020, 19:00, неділя
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Тільки вхідний квиток! Для бронювання СТОЛА необхідно звернутися у МахноПАБ!

Уже багато років його пісні змушують нас "повірити в мрію" і втілити її в життя. І неважливо, що це: поїздка в теплі краї на "море", прогулянка на "білому теплоході" або в "рідних місцях" покупка "даху будинку". А "від печалі до радості" всього лише рукою подати.

Склад професійних музикантів не залишить вас байдужим, адже наш концерт це - свято, довжиною в життя!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Юрій Антонов трибьют від гурту UA відбудеться 22 березня 2020, 19:00, неділя в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+