Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"З Україною в серці"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Коваленко Валентина Іванівна, видатна оперна співачка. У щойно відкритий театр в Дніпропетровську в 1974р. Валентина Іванівна приїхала відразу після закінчення Московської державної консерваторії ім. П.І. Чайковського.

Уже в 1978р. її було присвоєно почесне звання "Заслужена артистка України". За роки роботи в театрі вона втілила на сцені багато образів: Тетяна і Ларіна в "Євгенії Онєгіні", Ліза в "Піковій дамі", Марія в "Мазепі" П. Чайковського, Аїда в однойменній опері, Леонора і Джіована в "Трубадурі" Дж . Верді, Графиня в "Весіллі Фігаро" В.-А. Моцарта, Олена в "Богдані Хмельницькому" К. Данькевича, Дар'я в "Запорожці за Дунаєм" Гулака-Артемовського, Ярославна в «Князі Ігорі» О. Бородіна і багато ін.

У 1999р. Валентина Іванівна отримала почесне звання "Народна артистка України". Багато років була солісткою ансамблю "Козацькі шляхи". 16 травня на сцені театру в її концерті, який вона присвячує ювілею своєї творчості, ми знову почуємо не тільки прекрасний спів Валентини Іванівни, а також її друзів, колег і партнерів по сцені.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"З Україною в серці" відбудеться 16 травня 2019, 19:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+