Вистава "Забытые мелодии любимого кино"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Дніпровський театр естради представляє сучасний музичний спектакль "Забуті мелодії улюбленого кіно"


... Головний герой вистави абсолютно випадково потрапляє в той самий Будинок культури на околиці міста, в якому півстоліття тому, він познайомився з його величністю КІНО. І на все життя, назавжди закохався в нього. І кіно стало головною радістю його дитинства і його юності: і кольорове, і чорно-біле; і закордонне і вітчизняне; і бойовики, і мелодрами, і кінокомедії ... І як багато чудових пісень перекочувало в його життя з великого білого кіноекрана! ...

У мюзиклі прозвучать 20 найпопулярніших шлягерів з кращих кінофільмів минулих років: "Кавказька полонянка", "Джентльмени удачі", "Службовий роман", "Земля Санникова", "Іван Васильович змінює професію", "Чародії" і т.д.

Для вас співають і грають лауреати міжнародних конкурсів% Олександр Якимець, Марина Волкова, Сергій Лоза.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Забытые мелодии любимого кино" відбудеться 8 березня 2019, 14:00, п’ятниця в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+