У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Запорожець за Дунаєм (опера)

У продажу залишилось 709 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 100 грн
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Опера на 2 дії
 
Лібретто С. Гулака-Артемовського
Диригент-постановник Василь Коваль, лауреат всеукраїнських конкурсів
Диригент Олександр Кулішов
Режисер-постановник Каріна Климентовська
Хормейстер-постановник Ірина Непочатих
Балетмейстер-постановник Андрій Литвинов, народний артист Республіки Молдова
 
Опера "Запорожець за Дунаєм" – це перша опера, лібрето якої було написано українською мовою. Першим виконавцем партії головного героя Карася був сам автор – Семен Гулак Артемовський. Ідею створення вистави підказав друг композитора – видатний український історик Микола Костомаров. Сюжет опери розповідає про часи, коли після знищення Запорізької Січі імператрицею Катериною II у 1775 році частина запорожців втекла до Туреччини. Там була створена нова Задунайська Січ. Незважаючи на те, що спосіб життя був схожий із Запорізькою Січчю, козаки важко сумували за Батьківщиною та мріяли повернутися в Україну. Турецький уряд намагався використати козаків як військову силу, спрямовану проти їхньої ж батьківщини. Але в 1828, під час російсько-турецької війни частина козаків повернулася на батьківщину, а Задунайська Січ була знищена. Саме ці події послужили джерелом сюжету опери, але композитор е переосмислює їх і переносить у XVIII століття. Але сенс опери не в цих трагічних подіях, а в любові до Батьківщини, яка зігріває кожного українця навіть на чужині.
 
Чекаю на тебе я, чорноброва,
Ходімо, серце, до рідного краю...
 
У центрі сюжету – пригоди козака Івана Карася, який потрапив у гості до турецького султана і добився звільнення козаків із полону. Не обійшлося тут також без кумедних сімейних сварок головного героя з його "дияволом сердитою" дружиною Одаркою. Але є в цій опері і романтична складова – історія кохання молодого запорожця Андрія та сироти Оксани. Опера наповнена комізмом та колоритним народним гумором, властивим українському народові. Саме це й забезпечує "Запорожцю за Дунаєм" постійний успіх публіки вже близько 160 років.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Запорожець за Дунаєм (опера) відбудеться 9 червня 2023, 18:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"