ЗЕМФІРА від NEWMA TRIBUTE show

28 жовтня 2017, 19:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

8 октября впервые в Махно Паб прозвучат лучшие хиты Земфиры в исполнении группы NEWMA (НЬЮМА)!

Столичные музыканты приятно удивят вас своими вариациями на творчество ЗЕМФИРЫ.
 Искренность и драйв будут зашкаливать в этот вечер, мы споём все вместе те самые песни, которые будоражат сознание, доводят до мурашек и дарят незабываемые эмоции. NEWMA - молодая киевская инди-рок группа, которая после первого тура по Украине, получила признание от фанатов певицы, как лучший и качественный трибьют Земфиры.

На счету группы неоднократные выступления со звёздными украинскими командами, участие в различных фестивалях, конкурсах и ТВ проектах, в том числе, X-Фактора! В сентябре этого года NEWMA - дипломант легендарного фестиваля "Червона Рута"! Всегда хотели послушать песни ЗЕМФИРЫ вживую? Группа NEWMA даёт возможность насладиться самыми любимыми треками в самом любимом клубе, где все загрузятся в матрицу, понесутся ракетой в сторону Солнца и покатаются по городу в нелепой шапочке. Ждём всех, кто задыхается от нежности и искал кого-то темными дворами и долгими годами.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ЗЕМФІРА від NEWMA TRIBUTE show відбудеться 28 жовтня 2017, 19:00, субота в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+