Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Жіночий розум і чоловіча наївність"

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:30
Бронь На касу
24
години

Про подію

Жіночий розум - це інтуїція, здоровий глузд і авось. Чим більше жінка намагається бути економною, тим більше вона витрачає. І як наслідок, поруч з'являються чоловіки з бажанням допомогти, але не просто так.

У цій ситуації жінці доводиться застосовувати весь свій розум, щоб ... Втім, ви все дізнаєтесь, побувавши на нашому спектаклі.

Тонкий гумор, непередбачувана інтрига, ефектні танці, яскраві образи, створені заслуженими артистами України А. Голубенко, І. Соляник, Н. Масальський, А. Босенко; провідними артистами Н. Філенко, А. Блешнею; молодими акторами Л.Журавель, А. Плахтій, В. зубчики і ін. - не залишать вас байдужими.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Жіночий розум і чоловіча наївність" відбудеться 22 червня 2019, 17:00, субота в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+