Інформація щодо обмеження масових заходів!

Життя як оперета - І. Кальмана

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:15
Бронь На касу
72
години

Про подію

Виконавці: Катерина Миколайки (сопрано), Роман Супряга (баритон), Надія Миколайчук (сопрано), Роман Таранцової (тенор), Дарина Полякова, Шоу-балет «кадансом».
 
Дніпропетровська філармонія має кілька перлин. Перлин голосу. Чарівних оперних голосів. Тому уявити їх так, щоб розкрити кожен ми придумали за першу виставу-оперету.
 
А король оперети хто? Звичайно ж Імре Кальман. Зазвичай його оперети «Байядера», «Фіалка Монмартру», «Маріца», «Фея карнавалу», «Сільва».
 
Тому не гайте часу і неодмінно приходьте 8 травня в 19:00 і прикрасьте свій відпочинок.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Життя як оперета - І. Кальмана відбудеться 8 травня 2019, 19:00, середа в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+