Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Зимові Музичні Візерунки

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Концерт популярної музики у виконанні солістів опери і оркестру
 
Концерт "Зимові музичні візерунки" незвичайний. Чому? Тому що більшість творів вперше звучатимуть в цей вечір на сцені нашого театру. Наші солісти опери і артисти оркестру підготували для глядачів багато сюрпризів. Це відомі арії, пісні, музичні уривки світової та української класики, а також сучасні твори. Ми сподіваємося приємно здивувати, як справжніх цінителів класики, так і тих, хто вперше прийде до нас на концерт.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Зимові Музичні Візерунки відбудеться 30 січня 2020, 19:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+