У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ZIVERT

2 червня 2019, 20:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 

2 Червня, вперше в Дніпрі, найбільш затребувана зірка цього року - ZIVERT. Її музика грає в кожному музичному пристрої. Її пісні знають і співають мільйони людей. Пісні «Life», «Хочу ще» і «Зелені хвилі» - як свіжий ковток сучасної естрадної музики.
 
Ніжна і одночасно вибухова, крута у всіх сенсах цього слова - ZIVERT! Нарешті в Дніпрі!
 
Твоє найкраще літо разом з izzkubamusic !!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ZIVERT відбудеться 2 червня 2019, 20:00, неділя в Bartolomeo. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+