Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Золоті 80-ті

17 квітня 2021, 17:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ця історія почалася в Золоті 80-ті. Це був час, коли не було комп'ютерів, інтернету, гіпермаркетів та навіть мобільних телефонів. Але воду пили з-під крана, а ключі від квартири спокійно залишали під килимком. У той час Ваня в захлеб читав лицарські романи. І тому він вирішив завоювати серце Інги по-лицарськи. Разом з однокурсниками Ваня вивчав політекономію, історію партії, науковий атеїзм. І хоча ці предмети не мали відношення до реального життя, якщо їх не здати, можна було реально вилетіти з інституту. Його друзі завжди були поруч, і тому можна було не вчитися. Він і не думав, що пропозиція, зроблена йому Інгою, заведе їх так далеко.
 
Вані було вісімнадцять, і він теж хотів бути крутіше інших, тому сам шукав пригод на свою ... голову. Тим більше, коли з'явився привід перемогти суперника на очах у Інги. Але він взагалі не хотів одружуватися і здавався подвійно цікавими і загадковими. Вісімдесяті роки були безтурботним часом. Ось і Ванін секрет розкрився дуже швидко.
 
«Золоті 80- ті» - це музична комедія про історичну епоху 80-тих. Багато музичних хітів і гумору. Буде весело. Організатор проекту ансамбль «Юність Дніпра». Режисер проекту Володар мистецьких премій Денис Баскін 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Золоті 80-ті відбудеться 17 квітня 2021, 17:00, субота в Концертний зал "Супутник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+