У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Попелюшка 04.01 (14:00)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Чарівна казка Шарля Перро на музику Віталія Калиновського
 
Вистава придумали і поставили:
 
Режисер - Михайло Овсяников
 
Художники Дар'я Біла
 
Танці - Віра Миколаєва
 
Казка про Попелюшку залишається в числі Найбільш популярних серед дітей і дорослих. Складно зустріти людину, Який не знали б її. Багато разів почута, прочитана і побачена, вона здається знайомою і цікавою в будь-якому віці. Тому не дивно, що саме ця казка з'явилася в репертуарі нашого театру.
 
У нашій виставі ролі казкових героїв грають, співають, танцюють солісти опери, артисти хору і балету. Всі музичні номери в казці написані з урахуванням характерів казкових персонажів, тому наша «Попелюшка» не оперний спектакль, а дитячий мюзикл. Доповнюють наш спектакль яскраві, саморушні декорації, барвисті костюми, чарівна бутафорія, Численні сценічні ефекти і незабутні перетворення.
 
Тривалість вистави 1 год. 10 хв.
 
Прем'єра відбулася в 2013р.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Попелюшка 04.01 (14:00) відбудеться 4 січня 2019, 14:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+