У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Зірки Cirque du Soleil: льодове шоу Freeze

25 грудня 2021, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Зірки Cirque du Soleil: льодове шоу Freeze.
 
FREEZE - унікальна постановка на межі фізичного театру та цирку, комедії та магії, яка поєднує циркове мистецтво та фігурне катання в єдине шоу на льодовій арені.
 
Артисти цирку вражають акробатикою, що кидає виклик гравітації в поєднанні з унікальними навичками фігурного катання. А інтерактивні ефекти, вражаюча візуалізація та світловий дизайн залучають до дії кожного глядача.
 
FREEZE розповідає історію самопізнання і занурює у світ власної уяви. Шоу запрошує залишити повсякденну дійсність і поринути у світ фантазій з візуальними прийомами, що захоплюють подих, і оригінальним музичним супроводом.
 
Шоу рекомендовано для глядачів різного віку.
 
 
Подія відбувається згідно з усіма санітарно-епідеміологічними правилами.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Зірки Cirque du Soleil: льодове шоу Freeze відбудеться 25 грудня 2021, 19:00, субота в Concert hall Мост-айс. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+