В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

Концерт симфонічного оркестру Бюлент Евчил 29.04

Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

Концерт академічного симфонічного оркестру
Соліст – Бюлент Евчил (флейта) Турція.
В програмі: А.Хачатурян. Концерт для скрипки (флейти) з оркестром, Твори з балету «Спартак» і «Гайяне»  
Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

Бюлент Евчіл народився в Стамбулі в 1968 году. Музикант навчався під керівництвом професора Мюкеррема Берка в Державній консерваторії Університету ім. Мімара Синана і отримав там вищу освіту з відзнакою в 1988 році. У тому ж році він продовжив навчання в Королівській брюссельської консерваторії під керівництвом Марка Граувелса, який отримує стипендію з Стамбульського філармонічного фонду. У 1992 році він закінчив диплом по дипломній програмі диплом-супермейера і отримав премію Premiere Prix в області камерної музики. Він продовжив навчання в музичній академії Гейдельберга-Мангейма під керівництвом Жан-Мішеля Тангуі і отримав ступінь художньої освіти (Künstlerische Ausbildung) в 1996 році.

Бюлент Евчіл виграв призи та нагороди на різних змаганнях, серед яких були нагороди в Національному конкурсі духових інструментів Туреччини ім. Вольфганга Хофманна, також конкурс духових інструментів на кращого виконавця , міжнародний семінар флейти в Дубліні, пізніше це дало йому можливість стати студентом сера Джеймса Голуея. Цей всесвітньо відомий віртуоз-флейтист привітав музиканта, як одного з кращих флейтистів його покоління.

Евчіл виконав безліч концертів з різними групами, такими як камерний оркестр в Курпфальціне, Державний симфонічний оркестр Стамбула, Стамбульській філармонічний оркестр Борусії, Державний симфонічний оркестр Анталії, Камерний оркестр філармонії Лемберга, Державний симфонічний оркестр Цукурова, Симфонічний оркестр Стамбула CRR, Тулонський симфонічний оркестр, камерний оркестр «Камерата Леоніс», квартет «Карміна» і «Франкфуртський» квартет. З цими оркестрами і ансамблями він виступав в Австрії, Бельгії, Німеччині, Угорщині, Італії, Польщі, Швейцарії, Туреччині, Сполучених Штатах Америки та України і брав участь в музичних фестивалях в Байройті, Стамбулі, Кракові та Лемберзі. Він грав у Відні в концертному залі Імперіал з 1996 по 2006 рік.

У 1998 році він був прийнятий в Стамбульський державний оркестр театру опери і балету, а також в Стамбульський філармонічний оркестр Борусії, як соло-флейтист. Викладає в Стамбульському університеті (MIAM). У 2003 році він був призначений  головною флейтою до Державного симфонічного оркестру Стамбула. Він був запрошений для проведення майстер-класів в Туреччині і США, в Техаський технічний університет, Техаський університет в Ель-Пасо. В травні 2004 року він був запрошений грати соло на флейті в Філармонійному оркестрі Артуро Тосканіні (Італія) під керівництвом Лорина Маазеля і відправився в європейське турне з тим же оркестром. Цей успіх привів до концертів з іншими міжнародними оркестрами в якості соліста. Музикант зробив кілька записів концертів з державним симфонічним оркестром Сан-Паулу (Бразилія) і здійснив поїздку по Азії з Італійським міжнародним симфонічним оркестром.

У 2004 році він вперше грав з музикантом Дж. Родрігосом в Консьерто Пастораль - провідним оркестром Туреччини. Цей концерт визнаний експертами найскладнішим концертом на флейті всіх часів. Сер Джеймс Голуей спеціально написав для нього програму передач. У 2005 році він був запрошений виступити у двох сольних концертах на 33-й щорічній Національнії флейтовій конвенції в Сан-Дієго, Каліфорнія. Він записав компакт-диск з Camerata Leonis в Швейцарії і став лауреатом медалі Королівської Бельгії за заохочення мистецтва.

У 2006 році Евчіл провів свій перший міжнародний майстер-клас - з маестро Раффаеле Тревізані в Італії. Він грав сольні концерти на італійському міжнародному фестивалі флейти (Falaut) в Мілані, на британському фестивалі флейти в Манчестері, Англія.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2022 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Днепр.

Концерт симфонічного оркестру Бюлент Евчил 29.04 состоится 29 апреля 2017, 18:00, суббота в Днепропетровская филармония имени Л. Б. Когана. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+