Пісочна анімація "Світ у пошуках щастя"

Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Пісочно-анімаційний театр створений в рамках арт-терапевтичного проекту,в якому вплив музики спільно зі створенням художніх образів на екрані забезпечує сенсорну стимуляцію,викликаючи позитивні емоціі і переживання,надає багатосторонній зцілюючий, гармонізуючий, розвиваючий вплив на дітей та дорослих.
Ми пропонуємо  часову пісочно-анімаційну програму «Світ у пошуках щастя»,яка народжувалась в почуттях любові до рідного краю, української пісні, стародавніх традицій та відновлення музики тих часів, які  нам нагадують про наше родове коріння,таке могуче,талановите та багатюще своїм щирим серцем та незламним духом.
 Ми пропонуємо в нашій шоу - програмі на мить призупинитись, озирнутись і побачити, що світ, у якому ми живемо, люди, що поруч з нами, та відчуття до них - це і є бажане щастя...
 Кожен день нашого буття є особливим і важливим для нас і для людей, які нас люблять.
 Сюжет,який розкривається через пісочні образи на екрані в поєднанні з музикою,та чарівною піснею пронизує всі струни душі і не залишить нікого байдужими. Програма поділяється на три частини,як і саме поняття щастя ,запорукою якого  є материнська любов ,є мир на землі і відчуття тонкого  гумору. В першій частині йде мова про любов до ближнього,яка прививається з колисковою матері і на протязі всього життя ми маємо можливість кохати, поважати своїх батьків, це і є один із фундаментів щастя,яке так зворушливо відчувається під колоритні струни бандури  та  чуттєвої української пісні.
 За допомогою алегоричних образів та контрастів,що зображені у сюжеті другої частини  вистави « Війна і мир», ми закликаємо глядача замислитись та згадати для чого ми прийшли у цей світ і яка наша природна місія у ньому. І саме діти ,які  приймають участь в виставі,як помічники художника, нагадують дорослим в своїх малюнках та віршах про мирне щасливе дитинство,яке їм так потрібне для життя і повноцінного розвитку: коли є мама,тато,пісня і «хліба вдосталь, кожному,ось так».
 А то як же нашому народу без почуття тонкого національного гумору,але ж той,хто володіє гумором,який так вдало спасає нас від труднощів та негараздів,та тримає нас у тонусі непростого життя,буде завжди відчувати себе щасливим і мати змогу розділити його навкруги. В цьому розділі програми Казка Жив Був Пес,яка так вжилася з нашим народом.
Жанр,в якому ми пропонуємо нашу виставу ще невідомий, але близький кожному. В ньому, як в справжньому житті, є місце і трагедії, і комедії, і ліричності буденного життя.  Це поєднання є справжнє диво, яке так захоплює глядачів, приголомшує дорослого і вчить молодшого, відновлює свідомість і дарує надiю.
В програмі беруть участь:
художник Ольга Ткаченко
ансамбль бандуристок «Чарівниці»,
художній керівник ,засл. прац. культури України Світлана Овчарова,
солісти  :Вадим Кочєтков, Олена Завгородня
ведуча - Олександра  Шепель
юні  актори- Мотуз Даря,Давід Шепель
Керівник проекту,режисер-постановник- Лілія Шепель

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2021 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Днепр.

Пісочна анімація "Світ у пошуках щастя" состоится 31 мая 2017, 19:00, среда в Днепропетровская филармония имени Л. Б. Когана. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+