Концерт симфонічного оркестру

Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Соліст – лауреат міжнародних конкурсів ДмитроТкаченко (скрипка)
Б.Барток Концерт для скрипки з оркестром №2, І.Стравінський «Жар-птиця»
Диригент – заслужений діяч мистецтв Наталія Пономарчук

Дмитро Ткаченко народився в Києві і почав грати на скрипці і фортепіано в шестирічному віці. Після навчання в Київській спеціальній музичній школі ім. Лисенко і в Національній музичній академії України (НМАУ) в класі Богодара Которовича та Ярослави Рівняк, був запрошений в Гілдхолскую музичну академію (Guildhall School of Music and Drama) в Лондоні в клас Іфра Німана, де він отримав Концертний диплом (Premier Prix), а трохи пізніше, разом зі ступенем магістра, - звання член ради Гілдхолской академії і стажувався у Давида Такено і Криштофа Сметани до 2008 року. Паралельно закінчив аспірантуру НМАУ. Дмитро Ткаченко - лауреат кількох міжнародних конкурсів, серед яких конкурс сольної скрипки Вронського (Варшава), конкурс Лисенка (Київ) і конкурс Нільсена (Оденсе, Данія). Дмитро активно гастролює в Україні, багатьох країнах Європи, Азії та обох Америк. Його виступи транслювалися українським радіо і ТБ, Російським ОРТ і каналом Культура, Датським радіо, БіБіСі Радіо 3 (Великобританія), Польським радіо та ТБ і т.д. Серед його останніх виступів: концерт Чайковського з Будапештським симфонічним оркестром MAV в залі Академії ім.Ліста в Будапешті, концерт Чайковського з Оркестром радіо і телебачення Росії в Москві, концерт Уолтона з Білкентскім симфонічним оркестром в Анкарі (Туреччина) на 26- м Ankara Music Festival, концерт Чайковського з Королівським філармонічним в Лондоні в Кадоган Холі, а також ряд сольних концертів, в тому числі в рамках Hida-Takayama Music Festival (Японія). Одночасно з активною концертною діяльністю Дмитро викладає в Національній музичній академії України (з 2006 року), регулярно запрошується в журі міжнародних конкурсів, дає майстер-класи, а також є співзасновником і художнім керівником Міжнародного музичного конкурсу ім. Бріттена в Лондоні.
З 2008 року Дмитро Ткаченко регулярно грає в Дніпропетровську з філармонічним оркестром. У березні 2008 він виконав концерт Елгара під керуванням Володимира Сіренка, а в жовтні 2009 концерт Мендельсона, в червні 2011 скрипковий концерт Брамса, у вересні 2012 рондо-каприччиозо Сен-Санса, у вересні 2013 іспанську симфонію Лало, а в березні 2014 відразу два скрипкових концерту - Прокоф'єва і Чайковського під керуванням Наталії Пономарчук. У грудні 2015 року вперше було виконано концерт для скрипки з оркестром молодого композитора В.Сіренко та скрипковий концерт Сібеліуса.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2021 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Днепр.

Концерт симфонічного оркестру состоится 3 июня 2017, 18:00, суббота в Днепропетровская филармония имени Л. Б. Когана. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+