Ніч музеїв

Продажа прекращена
прошедшее событие

О событии

Ніч музеїв – загальноєвропейська акція, що проводиться в найближчу до Міжнародного дня музеїв, 18 травня, ніч з суботи на неділю. Акція відбувається під егідою UNESCO(Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури)та ICOM(Міжнародна рада музеїв). Саме ICOMпропонує музеям світу нагальну тему міжнародного дня музеїв. Цього року запропонована тема – «Музеї заради сформованого суспільства» – є дуже актуальною для сьогодення нашої країни.

І звичайно ми, як заклад, який сприяє формуванню нашої молоді, нашого майбутнього покоління і культурного розвитку всього суспільства, не можемо залишитися осторонь від випробувань, через які зараз проходить наша країна, і саме тому частину зібраних коштів буде передано на допомогу нашим військовим,  пораненим в зоні АТО.

Музей вже двічі поспіль проводив ніч музеїв у форматі шостигодинного нон-стоп дійства. Продовжимо ми цю традицію і в 2015 році.

Тож чекаємо на Вас 16 травня з 18 до 24 години.

Разом з музеєм вночі атмосферу різних періодів історії нашого краю для Вас відтворять наші давні і нові друзі:

-         Школа Козацького Гарту

-         Школа історичного танцю «Відлуння»

-         Шоу-театр «Дикий Запад»

-         Танцювальний проект Time2Dance

-         Дніпропетровське дирекція «Укрпошта»

-         Дніпропетровський педагогічний коледж

-         Дніпропетровське коледж культури і мистецтв

-         Молодіжний театр «Камерна сцена»

-         Сучасні поети Дніпропетровська

-         Танцювально-спортивний клуб «Гармония»

-         Школа танцю «Файна Salsa»

-         Рух Етнодрайв

Приходьте, дізнайтеся і побачте на власні очі, що таке скіфський обряд побратимства та козацький двобій, аристократичний бал та Катеринославщина на початку минулого сторіччя, перші зірки сінематографу та поетичні вечори 30-х років ХХ ст., будні війни та свято Перемоги. На наших маленьких відвідувачів чекає дитячий майданчик. І це ще не все… Запашна кава, майстер-класи, кінотеатр під відкритим небом, міні-виставки і багато-багато іншого.

Беріть і з собою фото та відео камери.

А також пригадайте поштові адреси ваших друзів, можливо вони вам знадобляться. 

І кожен з Вас стане безпосереднім учасником незабутнього дійства!!!  

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2021 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Днепр.

Ніч музеїв состоится 16 мая 2015, 18:00, суббота в Днепропетровский национальный исторический музей им. Д.И. Яворницкого. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+