Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Афінські вечори"

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 22 БЕРЕЗНЯ 2020 18:00 НА 9 СЕРПНЯ 2020 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Поверненню квитки не підлягають
Звичайна квартира, в якій живе звичайна сучасна сім'я. І проблеми у них самі звичайні. Але тут раптово, всього на кілька днів, в їхньому будинку з'являється бабуся, неординарна, незвичайна жінка. Природно, виникають проблеми з зятем, негаразди з дочкою і тільки з онукою, 18-річної Наташею, взаєморозуміння; тільки бабусі Наташа довіряє свої дівочі таємниці. Інтригуючі, комічні відносини між батьками і дочкою, між бабусею та онукою і, звичайно ж, любовні - між Наташею і її хлопцем.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Афінські вечори" відбудеться 9 серпня 2020, 18:00, неділя в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+