АГОНЬ

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Подарите своим девушкам АГОНЬ!!!

Днепр, 8 Марта, concert hall OPERA

Невероятно, но вполне ожидаемо!
Бывшие участники и создатели «Quest Pistols» наконец-то снова вместе.

Недавно оставившие «пистолетов», Антон Савлепов и Никита Горюк, а также Константин Боровский, который покинул мега-популярный коллектив несколько лет назад, объединились для участия в новой группе с горячим названием «АГОНЬ». Восстановив оригинальный пламенный состав, они намерены открыть огонь на поражение и атаковать ваши чувства.

«Наш "АГОНЬ" – очередной виток в жизни. Первый опыт самостоятельной работы над проектом подобного уровня. Мы очень вдохновлены и, несмотря на многократно возросшую ответственность, полны решимости развивать новую группу, чтобы наш творческий огонь разгорелся с еще большей силой. Без сомнений, “АГОНЬ” – книга с самой верхней полки библиотеки отечественной поп-музыки. Однажды открыв ее, вы сами в этом убедитесь», – без ложной скромности заявляют ребята.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

АГОНЬ відбудеться 8 березня 2017, 20:00, середа в Концерт Холл Опера (Concert Hall OPERA). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+