Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Алєко

Продаж припинено
минула подія

Про подію

С. Рахманінов
 
Опера на 1 дію
 
«Алєко»— опера на одну дію композитора Сергія Рахманінова, лібрето до вистави написав видатний режисер Володимир Немирович-Данченко за поемою Олександра Пушкіна «Цигани».
 
Рахманінов написав «Алєко» як екзаменаційну випускну робота в Московській консерваторії в 1892 р.
Опера одразу підкорила слухачів та була відзначена Золотою медаллю. До речі опера стала тим рідкісним в історії музики випадком, коли випускна студентська робота завоювала почесне місце серед світових шедеврів. Відомий російський музичний критик М. Кашкін відзначив після прем’єри опери «Алєко», що молодому композитору, ще практично незнаному нікому, вдалося створити оперу високої психологічної напруги, створити самобутні і гранично цільні образи, які донесли слухачам красу і силу почуттів героїв, наповнити лаконічний сюжет глибокими почуттями, розкрити драматургію.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Алєко відбудеться 3 грудня 2021, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+