Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Музика аргентинського танго Argentum Quintet

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Тільки один вечір! Тільки для вас: Piazzolla - forever!
 
29 листопада, Концерт-хол Академії музики на Ливарній, м Дніпро!
 
Вибрані - відомі і невідомі, але завжди яскраві та упереджені мелодії короля аргентинського танго Астора П'яццолли у виконанні кращих музикантів України, постійних учасників міжнародного фестивалю Джаз на Дніпрі - квінтету АРГЕНТУМ!
 
Об'єднав музикантів в новому колективі арт-директор квінтету АРГЕНТУМ, народний артист України, диригент ДМИТРО ЛОГВІН.
 
Вам надається унікальна можливість побувати на першому в м Дніпрі афішних концерті квінтету Аргентум - концерті-презентації дебютного альбому «Piazzolla - forever!».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музика аргентинського танго Argentum Quintet відбудеться 29 листопада 2019, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+