Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Божественна комедія"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Львівський академічний театр естрадних  мініатюр "І ЛЮДИ, І ЛЯЛЬКИ"
 
Тема, якою оперують персонажі зачіпає глибинні струни душі та нагадує нам про сподівання усього нашого життя. Але завдяки пісням, жартам та здатності посміятись над собою вистава сприймається легко та позитивно, чи вам п’ять чи вам дев’яносто п’ять років…. «Також коли вдвох покладуться, то тепло їм буде, а як же зогрітись одному?»……Тепло, якого ми так прагнемо усе своє життя. Тепло, яке так легко втратити через зачерствіле серце. Для вас, зворушлива та знайома історія, після перегляду якої ви маєте гарну нагоду повернутись до своєї половинки та сказати: «Я так тебе люблю…».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Божественна комедія" відбудеться 9 грудня 2019, 19:00, понеділок в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+