Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Брат 2: Live Soundtrack

18 березня 2021, 19:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Заміна концерту!
 

Нова подія

 
У 2020 році виповнилося 20 років з моменту виходу на широкі екрани культового фільму «Брат 2». За цей час змінилися люди, країна, інтереси, але фільм все так само актуальний.
 
 
Фільм «Брат 2» і музика, випущена на окремому диску, відразу зайняла перші місця у всіх рейтингах, а ці пісні стали гімном епохи нульових. Цей вечір буде супроводжуватися легендарними цитатами і кадрами фільмів «Брат» і «Брат 2», а на сцену вийдуть кращі музиканти країни, щоб разом з глядачами відповісти на питання «У чому сила, брат?».
 
Проект створений спільнотою Universal Jazz & Rock Group.
 
Концерт відбудеться у великому залі Палацу культури Машинобудівників з новим, інстальованим за останнім словом техніки, світлом і звуком, акустичним моделюванням якого займалися західні технічні фахівці.
 
Подія проходить згідно з усіма санітарно-епідеміологічними правилами.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Брат 2: Live Soundtrack відбудеться 18 березня 2021, 19:00, четвер в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+