Інформація щодо обмеження масових заходів!

Автобусный тур на Armin Only Embrace из г. Днепр

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Автобусный тур на Armin Only Embrace из г. Днепр

Проезд подразумевает дорогу туда и обратно на комфортабельном автобусе. Отправление из г. Днепр:

25 февраля, 09:00, ул. Набережная Ленина, 33, "ЦИРК". Прибытие в г. Киев: 25 февраля, 18:00, "МВЦ", Броварской проспект, 15.

Отправление из г. Киев: Через час после завершения ивента.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Автобусный тур на Armin Only Embrace из г. Днепр відбудеться 25 лютого 2017, 09:00, субота в Автобусный тур на Depeche Mode из г. Днепр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+