Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Чарівні мелодії кохання

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вечір класичного романсу 
у виконанні солістів опери
 
Романс - це особливий вокальний жанр, якій народився в Іспанії. Вже пізніше романси з’явилися в інших країнах та стали відображенням усіх відтінків кохання. Вони різноманітні за змістом: це людські переживання та спогади, є романси жартівливі та сатиричні, але головна тема - кохання. Романс ніколи не виконується без інструментального супроводу, тому що інструментальна партія разом з мелодією не тільки передає зміст тексту, а й приймає участь у створенні музичного образу. Музика чітко слідує за змістом вірша, вона чуйно відгукується на кожний настрій, на кожну фразу. У нашому концерті будуть представлені романси різних епох: старовинні, класичні та сучасні.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Чарівні мелодії кохання відбудеться 23 січня 2020, 19:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+