Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Dakh Daughters

31 березня 2021, 19:00, середа
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 1 КВІТНЯ 2020 19:00 НА 31 БЕРЕЗНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Поверненню квитки не підлягають
Подія буде проходити відповідно до вимог МОЗ УКРАЇНИ. Безпечна вистава для ВАС!
 
ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ "Dakh Daughters"?
 
1. Неймовірне поєднання музики, театру і жіночої харизми.
2. Вони закохали в себе Париж. Їм аплодують Сіетл і Сан-Франциско, про них пишуть The New York Times і Rolling Stone.
3. Будьте впевнені - дівчата зададуть жару!
 
Dakh Daughters в Дніпрі програмі - «Інше місто»
 
31 березня  відбудеться концерт неймовірного фрік-кабаре "Dakh Daughters"! Вони закохали в себе Париж. Їм аплодують Сіетл і Сан-Франциско, про них пишуть The New York Times і Rolling Stone.
 
Фрік-кабаре "Dakh Daughters" - це сім талановитих красунь, актрис театру «Дах» Влада Троїцького. Це - п'ятнадцять музичних інструментів, діапазон вокалу від українського плачу до суворого гроулінга і повний спектр людських емоцій. У них взагалі немає пісень. Кожна композиція - це окреме театральне дійство з виром почуттів, зворушливими героями і неймовірними історіями.
 
Життя - це велике подорож ...
 
Кожен з нас подорожує з міста в місто, з країни в країну, від людини до людини, від себе і до себе. Кожен з нас має потребу руху житя і Пізані нового. Кожен з нас хоче бачити щось вперше, а іноді і повертатися знову і знову до цього. Кожен з нас хоче побачити якомога більше. Кожен з нас хоче зайняти світ!
 
Подорожуючи, ми знаходимо нових друзів і нових себе. Подорожуючи, ми насичується враженнями, досвідом, знаннями - ми наповнюємося і хочемо рухатися далі...
 
Запрошуємо Вас до нас на концерти весняного туру по Україні! Від міста до міста, від серця до серця - наповнюватися, об'єднуватися, радіти життю і пізнавати один одного! До зустрічі!
 
В іншому місті - все на місці! В іншому місті - інші Ми!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Dakh Daughters відбудеться 31 березня 2021, 19:00, середа в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+