У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Дикий"

20 лютого 2022, 18:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

За новелою С.Цвейга "Амок" (сучасна версія)
 
Властивості, які не притаманні цивілізованій людині, іноді стають головним поводарем її дій. Руйнують нервову систему, кар`єру, життя. Коли людина втратила все, то за останнє вона бореться несамовито…
 
Головний герой – лікар, що все життя допомагав людям. Він звик відчувати себе потрібним. Але певні обставини змусили його стати відлюдником, диким. І ця сама дикість, помножена на хворобливе самолюбство та гординю, стає причиною низки драматичних подій.
 
Діти, до 18 років на виставу не допускаються.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Дикий" відбудеться 20 лютого 2022, 18:00, неділя в Театр одного актора "Крик". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+