Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава "Доходяги"

Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:30
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Російською мовою

Про подію

Доходяги (за мотивами п'єси "Вітер шумить у тополях")
 
Наш спектакль - це сентиментальна історія ветеранів війни, які живуть в пансіонаті. Вона наповнена м'яким гумором і тонкою сумом, в ній немає чорноти, жорстокості, цинізму, а є тільки любов до людини. Те, що відбувається на сцені насичене кумедними непорозуміннями, сміховинними діалогами і, що найголовніше, несподіваною кінцівкою. Провідні артисти театру Євген Звягін, Володимир Жевора, Сергій Федоренко створюють яскраві образи, що запам'ятовуються, розповідаючи з гумором історію про справжню дружбу. У виставі багато того, що хвилює глядачів, змушує і сміятися, і співпереживати. Тонкі спостереження і витончені гостроти в поєднанні з чудовою, психологічно точної акторською грою в залі викличуть вибухи сміху, тому що сміх - стихія цієї п'єси.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Доходяги" відбудеться 22 лютого 2019, 18:30, п’ятниця в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+