«Дульсинея Тобосская»

9 грудня 2017, 17:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

1615 год. Спустя 10 лет после выхода романа «Дон Кихот»…

В глухом испанском селении Тобосо бродят нехорошие слухи об одной из местных девушек, Альдонсе. Ей уже двадцать шесть, а замуж никто не берет. Всему виной — какая-то книга, в которой, по слухам, Альдонса описана в роли возлюбленной сумасшедшего бродячего рыцаря. И хотя рыцарь уже давно умер, а читать в селении никто не умеет, живется Альдонсе нелегко. Несчастные родители несчастной девушки разыскали оруженосца того сумасшедшего рыцаря и пригласили в Тобосо для очистки семейной репутации.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

«Дульсинея Тобосская» відбудеться 9 грудня 2017, 17:00, субота в Палац дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+