У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Дядечко Клоун та мишеня Миц-Ик"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава "Неймовірна Арктика" замінено на виставу "Дядечко клоун та мішеня "Міц-Ік"
 
У зв'язку з оголошенням «червоної зони» карантину потрапити на сеанс візьми із собою один із наступних документів у будь-якій формі: - сертифікат повної вакцинації; - Негативний ПЛР-тест терміном до 72 годин; - Негативний експрес-тест; - Довідка про одужання не пізніше 6 місяців тому. Гості до 18 років цих документів не потребують і можуть приходити без обмежень.
 
Безкоштовний вхід для дітей, у тому числі на руках не передбачено!
 
У будинку дядечка Клоуна, потай від господаря, оселилося кумедне Мишеня. Допомагаючи підтримувати чистоту та порядок, Мишеня лякає Клоуна своїм шелестом. Щоб позбутися непроханого гостя, дядечко Клоун приносить до будинку кошеня.
Починаються забавні та дивовижні пригоди, внаслідок яких дядечко Клоун знаходить вірних друзів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Дядечко Клоун та мишеня Миц-Ик" відбудеться 5 лютого 2022, 11:00, субота в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+