Эстрадный квартет на теплоходе

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:00
Бронь На касу
72
години

Про подію

Концерт и прогулка на теплоходе будет длиться 1 час!

Место посадки на Теплоход будет стоять напротив вулиця Січеславська Набережна, 15А (Неизвестный петровский).

Дорогие друзья!
 
Приглашаем вас посетить романтический круиз- концерт в исполнении эстрадного квартетапод руководством Юрия Бедника, заслуженного дирижера театра им. Шевченка.
 
В этот самый прекрасный и самый романтический вечер для вас будет солировать чувственная скрипка, нежная флейта, завораживающая виолончель и лирический кларнет!
 
Насладитесь красивыми пейзажами и музыкальнымтаинствомокружающейатмосферы!
 
Ждем вас с нетерпением на нашем АРТ-ТЕПЛОХОДЕ!
 
Всем хорошего настроения!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Эстрадный квартет на теплоходе відбудеться 10 травня 2018, 18:30, четвер в Арт-теплохід "В.М. Родіонов". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+