Блаблабла

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

  Alliance française de Dnipropetrovsk  представляє:

 

Хто цей персонаж, який впав невідомо звідки іа атакує своїми балачками на мові «БлаБлаБла»? Його мова одночасно нагадує дитячий  щебет та джаз, але крок за кроком він стає зрозумілішим завдяки музичним інструментам, які він відкривас для себе під час навколосвітньої подорожі.
Цей дивакуватий «Маленький принц»,  напів клоун, напів чортеня, запрошує нас до музичної подорожі навколо СВІТУ. сповненої водоспадами посмішок та поезії: це запальне музичне турне ще раз підтверджує, що  емоції  вищі за вербальні знаки, оскільки саме завдяки музиці стираються кордони, звільняючи місце для найважливішого, якому слова не потрібні.
 
Марлен Буніор - актриса багатьох жанрів: вона співає, танцюе, показує акробатичні етюди та дуже вміло переходитьвід репу до оперного співу! Вона має досковалий вигляд у всіх своїх діях, смішна та багатогранна.
 Весела вистава для дітей від 5 ...і до 90 років!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Блаблабла відбудеться 27 квітня 2016, 18:30, середа в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах