И опять во дворе нам пластинка поет...

15 квітня 2016, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

15 АПРЕЛЯ, В 19:00,   В ДК "ШИННИК" СОСТОИТСЯ СЕНТИМЕНТАЛЬНЫЙ МУЗЫКАЛЬНЫЙ СПЕКТАКЛЬ "И ОПЯТЬ ВО ДВОРЕ НАМ ПЛАСТИНКА ПОЕТ"  ...

Иногда, случайно обнаруженная на чердаке картонная коробка со старыми пластинками, может круто изменить ритм жизни целого двора и стать настоящим событием для нескольких десятков семей... В спектакле есть все: и смех, и слезы, и любовь. А еще самые незабываемые песни из репертуара  легендарных МАЙИ КРИСТАЛИНСКОЙ, ВАЛЕРИЯ ОБОДЗИНСКОГО, МУСЛИМА МАГОМАЕВА, ВАЛЕНТИНЫ ТОЛКУНОВОЙ, ГЕЛЕНЫ ВЕЛИКАНОВОЙ.     В концерте принимают участие лучшие молодые вокалисты Приднепровья, лауреаты международных конкурсов Александр Якимец, Марина Волкова, Алена Луценко, Александр Манастырский.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

И опять во дворе нам пластинка поет... відбудеться 15 квітня 2016, 19:00, п’ятниця в ДК "Шинник" (Малий зал). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Вже у цю п'ятницю!
Останній рейв 2021 року
Встигни придабати квитки!