Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"Иллюзия действительности"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

 «Иллюзия действительности» 
 
Авторы П. Бронштейн, А. Солоняк
Харьковский  театр теней „Мрії Марії”         
 
Спектакль относится к оригинальному жанру. Исполняется в технике силуэтного театра -  единственного в Украине. Состоит из новелл, разных по жанру и содержанию.  Играется без слов,  в сопровождении музыки.  Для семейного просмотра. 
Спектакль принимал участие во многих международных фестивалях Украины, Румынии, Венгрии. Номера из спектакля принимали участие в ТВ программах: «Украина має талант»,  “TU SI QUE VALES» (Италия). Был отмечен дипломами за лучшую режиссуру и лучший экспериментальный спектакль. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Иллюзия действительности" відбудеться 2 грудня 2016, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма