Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

BLACK COMEDY (чорна комедія)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Фарс на 2 дії
 
Одного дня молодий англійський скульптор Бріндслі Міллер із своєю нареченою Керол Мелкетт вирішили влаштувати виставку своїх скульптур для мультимільйонера Ґеорга Бамберґера, відомого колекціонера творів мистецтва. Це мало відбутися у старо-винному особняку, де скульптор знімав квартиру. Для цієї виставки вони без дозволу використали антикварні меблі сусіди Гарольда Ґоррінджа, скориставшись його відсут-ністю. І от, коли вже все було готово, у будинку раптом зникає світло. Замість давно очікуваного мільйонера стали з’являтися інші люди. Ситуації змінюються блискавично, непередбачувано і, звичайно ж, кумедно…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

BLACK COMEDY (чорна комедія) відбудеться 15 грудня 2016, 19:00, четвер в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+