Лускунчик (балет)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Сказочный балет по мотивам сказки Э.Т.А. Гофмана «Щелкунчик и мышиный король» 
 
Музыка - П. И. Чайковский
 
Либретто М. Петипа 
 
Хореография В. Вайнонена
 
Дирижер — Ю. Пороховник, заслуженный деятель искусств Украины
 
«Щелкунчик» - хореографическая «симфония детства», повествующая о взрослении девочки, которая совсем недавно играла в куклы, а теперь переживает зарождение первого светлого чувства любви. Этим балетом герои прощаются с любимыми сказками детства, его золотыми и волшебными снами, и вступают во взрослую жизнь, которая обещает не только радости, но и печали.  
 
Проникновенная музыка П. Чайковского заставляет на мгновенье поверить и взрослого и ребенка в чудо. Переплетение мифа и реальности внушает в нас надежду  на исполнение самых невероятных желаний. 
 
Продолжительность спектакля в 1 акте -  1ч. Продолжительность спектакля в 2 актах — 2 ч. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Лускунчик (балет) відбудеться 18 грудня 2016, 18:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах