Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Ніч перед різдвом (балет)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Балет в 2-х действиях по одноименной повести Н.В.Гоголя
 
Балетмейстер-постановщик – Олег НИКОЛАЕВ, заслуженный артист Украины 
 
Музыка и аранжировки – Виталий КАЛИНОВСКИЙ
 
Художник-постановщик – Дарья БЕЛАЯ 
 
Спектакль «Ночь перед Рождеством» - это не только радостные картины народного веселья, но и невиданные фантастические происшествия, что случаются однажды в году - «в роскошную ночь чудес».
 
Гоголевский сюжет останется неизменным. Но все остальное – музыка, хореография, сценография, костюмы – эксклюзив. Увидеть (и оценить!) это изобретательное, колоритное и многокрасочное зрелище можно лишь на нашей сцене.
 
Так что, следуя совету классика, - «прямехонько берите путь на Диканьку, где встретят вас поющие и танцующие девчата та парубки, готовые на всякие шутки и выдумки, какие только может внушить предрождественская весело смеющаяся Ночь».
 
Премьера состоялась в 2006г.
 
Продолжительность спектакля 1ч. 50 мин.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ніч перед різдвом (балет) відбудеться 24 грудня 2016, 18:00, субота в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+