Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Чарівна криниця

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Лялькова музична казка на українській мові
 
Добрий чарівник побудував у лісі чарівну криницю. Вода в нему робила добрими- злих, слухняними - неслухняних, сильними - слабких. Але Злий чаклун зробив страшного залізного Павука, и наказав йому забратися у криницю, та ловити кожного, хто підійде, у свою міцну павутину. У цій казці на цікавих персонажів (Свинка- Нилька, Вовк - Вовчик, Півник-Когутик) чекають різноманітні пригоди, але наша казка має гарний кінець! Адже добро завжди перемагає зло.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Чарівна криниця відбудеться 25 грудня 2016, 11:00, неділя в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+