Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Песочная анимация

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

В году есть сказочное время ожидания чего-то нового, необыкновенного, волшебного, а также  лучших воспоминаний – это время  прихода  Нового Года и Рождества.
Наверно, многим из нас хочется, чтобы Новый год был встречен необычно ,с долей романтизма ,с каплей авантюризма -чего порой так не хватает в нашей повседневной жизни. Поэтому каждый год мы наслаждаемся сюжетами из легендарного фильма Э.Рязанова, наслаждаемся неповторимой музыкой П.И.Чайковского.
А яркие сказочные персонажи окунут вас в мир детства: где всегда первый снег-это чудо, где любовь и отвага побеждает все злое колдовство, где доброта и терпение всегда награждается и каждая Золушка попадает на свой бал и обязательно встретит своего долгожданного принца.
Обо всем об этом в нашей программе для Вас и Ваших детей.
Мы предоставим Вам возможность почувствовать себя художником песочной анимации.
Мечты  обязательно сбываются, если мечтать и идти  на встречу к ним.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Песочная анимация відбудеться 4 січня 2017, 18:30, середа в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+