Принцеса Турандот (опера)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Любовь стоит того, чтобы терять голову!

Принцесса Турандот, героиня знаменитых Персидских сказок.  Ослепительная красавица из Поднебесной слывет ярой мужененавистницей.   Мало того, что принцесса презирает  сильный пол, - она и женихов отправляет на плаху, где безжалостные палачи рубят им головы, как капусту. Но в один сказочный день в Пекин является таинственный принц, который жаром своей любви растопит ледяное сердце принцессы.

 История превращения жестокой воительницы в любящую женщину волновала не только персиян. Она очаровала венецианского поэта Гоцци, пленила немецкого романтика Шиллера и стала «лебединой песней» маэстро Пуччини, написавшего на экзотический восточный сюжет гениальную оперу.  В ней всё горячо и неистово, потому что «замешано» на крови, любви и страсти.

Продолжительность спектакля 2ч.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Принцеса Турандот (опера) відбудеться 4 лютого 2017, 18:00, субота в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах