Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Дизель шоу 17:00 (Дополнительный концерт)

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«DIZEL STUDIO» — прорыв в качественном украинском юморе. Студия начала работу в 2006 году. За это время актеры снялись в сотне успешных телепроектов, сериалов и фильмов. А сейчас «DIZEL STUDIO» — это динамично набирающий популярность продакшн по производству собственного продукта — юмористических телевизионных проектов, концертной программы, авторской кинопродукции.
«DIZEL STUDIO» сегодня — это телевизионные продукты совместного производства с каналом ICTV, гастроли по Украине, выступления в различных форматах.
«DIZEL Шоу» — юмористические концерты от DIZEL STUDIO, которые качественно отличаются понятными и близкими каждому темами, интересны мужчинам и женщинам любого возраста и профессии, доступны к просмотрам всей семьей! Миллионы украинцев уже стали зрителями скетчей и цитируют шутки в сети. 
Доступна услуга - электорнный билет

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Дизель шоу 17:00 (Дополнительный концерт) відбудеться 3 квітня 2017, 17:00, понеділок в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма