Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Лускунчик

Продаж припинено
минула подія

Про подію

"ЛУСКУНЧИК"

 (Казка для дітей від 5 років)

 Режисер – Лідія Кушкова (нар. арт. Укр.)

Художник – Станіслав Петровський

Музичне оформлення засл. діяча мист. України Юрія Кутєпова та Костянтина Сосідки
У ролях: нар. арт. Укр. В.Крачковський, засл. арт. України: Л.Бєлінська, В.Гунькін, В.Мойсеєнко, Н.Тафі, В.Бережницький, артисти Аліна Чорнодуб , Н.Гаврикова, С.Гордельянов, В.Голованьова, Я.Григоришина, С.Дрожаков, Л.Кусакіна, Н.Мальцева, В.Петрушко, В.Олійник, Д.Прищепо,  Л.Тимошенко, Г.Самара, С. Сушко та ін..

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Лускунчик відбудеться 20 червня 2017, 10:30, вівторок в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма