Дикарь

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Дикарь (Третье слово) Алехандро Касона
 
Лирическая комедия
 
Каждый мечтает хоть раз в своей жизни оказаться в сказке… Романтик испанской драматургии А. Касона вместе с постановочной группой помогут всем, пришедшим на спектакль, перенестись в мир сказки для взрослых и с головой окунуться в красочную, лирическую, веселую историю о любви.
…Он, выросший в горах, вдали от людей, волею судеб снова оказался в родном гнезде. Здесь он встречается с нею, своей учительницей, умницей и красавицей. И, как это часто бывает, двое молодых людей, Пабло и Марго, пройдя многие испытания, веселые и не очень; преодолев множество преград, все-таки соединяют свои сердца и руки . 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Дикарь відбудеться 8 березня 2018, 17:00, четвер в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+