У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Це танго у червні (балет)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Современный лирико-драматический балет

Автор идеи, либретто, постановки – Олег Николаев, заслуженный артист Украины

Музыкальное оформление – О. Николаев, В. Калиновский

Тёплый июньский день. Уютный городской двор. Жители двора собираются вместе, и звучит музыка – фокстрот и танго. Все отдыхают. Но это – июнь 1941 года ... Следующий день поделит жизнь целого народа на две половины – до войны и после.

Популярные романсы 30-х, эстрада фронтовых лет удачно сочетаются с  хореографией современного балета.

«Память. Память людей, поколений, страны. Война. Война, унёсшая миллионы жизней, сломавшая миллионы судеб. Память о войне. Наш спектакль обращён к тем, для кого эти слова – не пустой звук. Наш спектакль – это низкий поклон тем, кто пал на войне и кто выжил. Давайте вспомним их и помянем…»  ( так говорит о спектакле автор идеи и режиссер - Олег Николаев).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Це танго у червні (балет) відбудеться 8 травня 2018, 19:00, вівторок в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+