Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Бутырка

19 жовтня 2013, 19:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Группа «Бутырка» - один из самых известных и ярких представителей музыкального жанра - шансон! Их песни стали по-настоящему любимыми и получили признание среди людей вне зависимости от возраста, рода деятельности и места проживания. Популярность группы «Бутырка» настолько велика, что услышать их песни: «Запахло весной» или «Шарик», можно практически из каждого окна дома или автомобиля. И легендарная группа снова у нас в Днепропетровске с програмой "Все хиты за 10 лет"!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Бутырка відбудеться 19 жовтня 2013, 19:00, субота в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+