У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Владимир Фридман "Про Ту и Эту Жизнь"

25 листопада 2013, 18:00, понеділок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Автобиографический моноспектакль, в котором главную и единственную роль исполняет Владимир Фридман. Актер сумел превратить себя в персонажа в сумасшедшем израильском "театре жизни" и сыграть в нем свою лучшую роль - САМОГО СЕБЯ.
За 10 лет спектакль прошел более 1600 раз на различных сценах Израиля, от Торонто до Сиднея.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Владимир Фридман "Про Ту и Эту Жизнь" відбудеться 25 листопада 2013, 18:00, понеділок в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+