Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Ирина Астахова

12 грудня 2013, 19:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

12 декабря в Днепропетровске выступит Ирина Астахова - популярная поэтесса из Москвы. Своё первое стихотворение она написала в возрасте 9 лет. Лауреат различных конкурсов. Слава к Ирине пришла после выхода видеоролика на стихотворение «Тебя хоть там любят?», общее количество просмотров которого на YouTube и других ресурсах составило практически миллион!

Концертную деятельность Ах Астахова (творческий псевдоним) начала 2011 году, и за два года публичной деятельности у Ирины появился не один десяток тысяч поклонников по всей России, Украине и Белорусси.

В этот вечер публика увидит совершенно новую подачу стихов — моноспектакль по свежим и уже полюбившимся стихотворениям, которые вошли в первый сборник, в исполнении самого автора!
А также приобрести дебютную книгу Ирины.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ирина Астахова відбудеться 12 грудня 2013, 19:00, четвер в Мулен Руж: Концерт Холл. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма