Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Снежная королева

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Снежная королева» – зрелищный и динамичный мюзикл. Драматической основой для него послужила знаменитая сказка Ганса Христиана Андерсена. Однако история Герды и Кая настолько выразительна и многогранна, что она не могла не воплотиться и в музыкальных театрах. Специально для «Снежной королевы» композитор Ким Брейтбург написал музыку на стихи Сергея Сашина и Элеоноры Мельник, понятную и детям и взрослым. История Герды – это история о самоотверженности и дружбе, смелости и упорстве, преодолевающих любые преграды, и в конце концов – о победе добра над злом. Есть в спектакле и любимые всеми детьми «отрицательные» герои – болтливые вороны и, конечно же, самые настоящие разбойники. Спектакль с интересом смотрят даже те дети и взрослые, которые хорошо знакомы с сюжетом этой «снежной» сказки. Её, кстати, совсем не обязательно смотреть именно в новогодние и рождественские праздники. Ведь чудес ждут не только в новогоднюю ночь. И не только дети..

 

Смотрите видеоролик!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Снежная королева відбудеться 12 січня 2014, 12:00, неділя в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма